Historie výstav
Výsledky 14. národní výstavy ČSP 2016 naleznete ZDE.
Foto z výstavy ZDE
Výsledky České národní výstavy ČSP
13.ročník Velké Hoštice 08.08.2015
KLISNY 4 LETÉ – sekce pony
1. 68/669 Del Grace (Biolková Iveta) -Ap
2. 68/666 Dafne (Odložil Adolf) -Ap
3. 69/87 Dorotka HF (Lipka Tadeáš ) -Ap
KLISNY 3 LETÉ – sekce pony
1. 70/594 Virgin (Babková Petra) -Ap
2. 69/112 Donna HF (Fiala Aleš) -Ap
3. 69/112 Dolly HF (Fiala Aleš) -Ap
4. 68/729 Dakota (Odložil Adolf)
4. 68/730 Cas Abby (Odložil Adolf)
4. 68/731 Des Aila (Odložil Adolf)
4. 68/751 Katniss (Hanáková Hana)
4. 48/912 Zoja (Novotný Robert, MUDr.)
KLISNY 5 LETÉ A STARŠÍ
1. 68/578 Mercy Šampionka výstavy(Ziegl Libor)
2. 70/393 Vanda (Babková Petra)
3. 68/964 Lady (Odložil Adolf)
4. 65/961 Irv Abana (Čočková Ivana)
VALAŠI
1. 72/546 Orcán Silver (Černohorská Anna)
2. 69/86 Oliver HF (Koligová Natálie)
3. 68/371 Damien (Fiala Aleš)
4. 68/542 Durango (Fus František)
4. 69/162 Darek HF (Fiala Aleš)
4. 68/332 Šimon (Fiala Aleš)
KLISNIČKY ROČNÍ A DVOULETÉ
1. 68/818 Tasima (Marková Michaela)
2. 68/830 Abasay (Čočková Anna)
3. Johanka z Hoštic (Fiala Aleš)
4. 69/175 Ronja (Hošáková Marie Anastázie)
4. 69/156 Madellein(Hlaváček Dušan)
4. Rebelka (Štoppl Martin )
HŘÍBATA NAROZENÁ 2015
1. Loyd (po 1775 Tengo z 68/964 Lady) (Odložil Adolf)
2. Daymon (po 1648 Danken z 65/819 Rubi) (Petzuchová Monika)
3. Dantes po 1648 Danken (z 68/578 Mercy) (Ziegl Libor)
4. Darsy HF (po 1524 Orion z 69/87 Dorotka HF) (Fiala Aleš)
4. Dior (po 1648 Danken z 69/22 Ildigo) (Petzuchová Monika)
HŘEBEČCI ROČNÍ A DVOULETÍ
1. 69/176 Denny (Petzuchová Monika)
HŘEBCI 3 LETÍ
1. 68/738 Maon Šargoun ( Pokorný Josef, Mgr.) - AP
HŘEBCI 5 LETÍ A STARŠÍ působící v plemenné knize ČSP
1. 1648 Danken (Fiala Aleš)
1. Pardoes (Mičulková Michaela)
2. 1647 Irs Colfrey (Fiala Aleš)
OTEVŘENÁ KATEGORIE
1. 22/862 Mia (Hlaváček Dušan)
2. 57/10 Ramira (Štoppl Martin)
3. 68/415 Pompo (Štoppl Martin)
12.ročník Velké Hoštice 09.08.2014
KLISNY 4 LETÉ – sekce pony
1. Aifra - Šampionka výstavy (Biolková Iveta)
2. Mercy (Ziegl Libor)
3. Ligreta (Lipka Tadeáš)
KLISNY 3 LETÉ – sekce pony
1. Dafne (Odložil Adolf)
2. Mana (Pokorný Josef)
3. Dorota (Fiala Aleš)
4. Fany (Novák Miroslav)
5. Del Grace (Biolková Iveta)
KLISNY 3 LETÉ – sekce malý kůň
1. Silky (Odložil Adolf)
KLISNY 5LETÉ A STARŠÍ - VALAŠI
1. Nensi (Novák Miroslav)
2. Orcán Silver (Krhanová Nela)
3. Oliver HF (Fiala Aleš)
4. Damien (Fiala Aleš)
5. Šimon (Fiala Aleš)
KLISNIČKY ROČNÍ A DVOULETÉ
1. Johanka z Hoštic (Fiala Adam)
2. Rebelka (Štoppl Martin )
3. Laletty (Škanderová Marcela)
HŘÍBATA NAROZENÁ 2014
1. Madellain (Hlaváček Dušan)
2. Darek HF (Fiala Aleš)
3. Jasmína z Hoštických Luk (Fiala Štěpán)
HŘEBEČCI ROČNÍ A DVOULETÍ
1. Ignácio (Odložil Adolf)
2. Luis (Škanderová Marcela)
3. Lord (Škanderová Marcela)
4. Little Boy (Škanderová Marcela)
HŘEBCI 3 LETÍ
1. Olly (Fiala Aleš)
2. Farvel (Odložil Adolf)
HŘEBCI 5 LETÍ A STARŠÍ působící v plemenné knize ČSP
1. Irs Colfrey (Fiala Aleš)
2. Bohemian Freyr (Odložil Adolf)
3. Danken (Fiala Aleš)
OTEVŘENÁ KATEGORIE
1. Pardoes (Mičulková Michaela)
2. Ivo Rianthe"s U Bonny (Biolková Iveta)
3. Zoja (Novotný Robert)
4. Morlyn Avallon (Novotný Robert), Mia (Hlaváček Dušan), Donnyrhol (Konečná Karolína), Pegy (Hlošková Kristýna), Markýza (Strnadlová Lucie), Pompo a Ramira (Štoppl Martin)
11.ročník – Velké Hoštice 10.08.2013
Čtyrleté klisny
1. Irv Erika (A.Odložil)
Tříleté klisny
1. Mona (L. Krumnikl)
2. Ishara (A.Odložil)
3. Mercy (M. Hošáková)
4. Melisa (Adéla a Radek Jančíkovi)
5. Ligreta (T. Lipka)
Pětileté a starší klisny + valachové
1. Mars Casandra (A.Odložil)
2. Irv Desire (A.Odložil)
3. Lady Annet (Gold Royal Crown a.s.)
4. Triniti (L. Strnadlová)
ex. Damien (A. Fiala)
ex. Šimon (A. Fiala)
Roční a dvouleté klisny
1. Del Grace (I.Biolková)
2. Katniss (H. Hanáková)
Roční a dvouletí hřebci
1. ENDY KVIT (ing.Sláma,Pro-SOLO )
2. Ferchad (Ilona Polešenská)
3. Olly (S. Hošák)
4. Angelis Desmond (M. Škanderová)
5. Orcán Silver (Nela Karhanová)
Starší hřebci
1. BOHEMIAN FREYR (A.Odložil)
2. Danken (A. Fiala)
3. Irs Colfrey (A. Fiala)
Hříbata 2013
1. Johanka z Hoštic (A. Fiala)
2. Roňa (M. A. Hošáková)
3. Rebelka (M. Štoppl)
Otevřená kategorie – klisny
1. PARDOES (M. Mičulková)
2. Lilien (Niemiec Czeslaw)
3. Britanie (I. Biolková)
4. Mia (D. Hlaváček)
5. Ramira (M. Štoppl)
6. Anabell (M. Pazourová)
Otevřená kategorie - Valaši + hřebci
1. Lucky (J. Kaszperová)
2. Dollom Sharivari (N. Kovářová)
3. Ben (D. Šlachta)
4. Lascallo (L. Kaszperová)
5. Donnyrhol (K. Konečná)
6. Pompo (M. Štoppl)
7. Bohdan (P. Drbohlav)
10.ročník – Velké Hoštice 04.08.2012
Kategorie a třída : ČSP - čtyřleté klisny
1 : Irv Desire 68/294
2 : Šarlota 67/942
3 : Lízinka 68/318
Kategorie a třída : ČSP - tříleté klisny
1 : Irv Erika 68/ 372
Kategorie a třída : ČSP – pětileté a starší klisny
1 : Irvína 68/697
2 : 70/ 393 Vanda
3 : Del Carmen 68/224
4 : Damien 68/371
5 : Šimon 68/332
Nezúčastnila se Trinity 68/191
1: Mercy 68/578
2 : Del Grace
3: Ligreta
Nezúčastnila se70/574 Eli, 70/575 Linda
Kategorie a třída : dvouletí a roční hřebečci
1: Danny 68/574
2 : Amor
3 : Oliver HF
4 : Orcán Silver 72/546
Kategorie a třída : - tříletí hřebci
1 : 65/152 Lucky
2: Mušargo
Kategorie a třída : - čtyřletí hřebci
1 : Danken 68 /299
2 : Irs Colfrey 68/ 297
3 : Siambo 68/374
Kategorie a třída : - pětiletí a starší hřebci - působící v chovu ČSP
1.: BOHEMIAN FREYR 2830 - ŠAMPION VÝSTAVY
2. : 1296 Grym
Nezúčastnil se -1421 Fain (3437 v SK)
Kategorie a třída: hříbátka narozená 2012
Dolly HF
Virgin
Donna HF
Kategorie a třída : ostatní pony – otevřená kategorie
Britanie
MIA
Devon
Karamelka
Floriánek
65/154 Lascallo
Dračice
57/10 RAMIRA
68/415 POMPO
Výsledky z výstavy 2011 - 9.Ročník
Kategorie a třída : ČSP - čtyřleté klisny
1. Dorinka 68/226
2. Del Carmen 68/224
3. Irma 68/227
Kategorie a třída : ČSP - tříleté klisny
1. Irv Desire 68/294
2. Lara 68/309
3. Mars Casandra 68/300
4. Dam Angie 68/312
5. Šarlota 67/942
Kategorie a třída : ČSP – pětileté a starší klisny
1. 7-76 Salina
2. Irvína 68/697
3. Trinity 68/191
0. Cit
0. Šimon 68/332
Kategorie a třída : ČSP dvouleté a roční klisničky
1. Irv Erika 68/ 372
2. Mercy 68/578
3. Tracy 68/581
Kategorie a třída : dvouletí a roční hřebečci
1. Damien 68/371
2. Del Fergus 68/577
3. Irs Enrico 1/864
4. Zilvar
Kategorie a třída : HŘEBCI - tříletí hřebci
1. Irs Colfrey 68/ 297 --- ŠAMPION
2. Del Dafrey 68/296
3. Tengo 68/313
4. Siambo 68/374
Kategorie a třída : - čtyrletí a starší hřebci
Působící v plemenné knize ČSP
1. Durango 2887
2. Balast
3. 1675 Topik
4. Bohemian Freyr 2830
5. Benjamin
Kategorie a třída: hříbátka narozená 2011
1. Endy
2. Farvel
3. Lerroy
4. Dafné
5. Del Grace
Kategorie a třída : ostatní pony – otevřená kategorie
1. Chantal 2/387
2. Britanie 44/781
3. Ramira 57/10
1. Devon
2. Pompo 68/415
3. Atrei